Komunikacja bez słów
W roku szkolnym 2025/2026 w klasach 3b i 3d realizowana była innowacja pedagogiczna „Podstawy języka migowego – uczymy się komunikować inaczej”, prowadzona przez panie Annę Jarmużyk-Sadłochę oraz Kamilę Pawlak. Głównym celem innowacji było uwrażliwienie uczniów na potrzeby osób z niepełnosprawnością słuchową, kształtowanie postaw empatii, tolerancji i otwartości oraz rozwijanie umiejętności […]
„Graj z nami w zielone!” w szkolnej bibliotece 📚🌍
Przeprowadzenie cyklu działań w ramach projektu edukacyjnego „Graj z nami w zielone!” w dniach 4-8.05.2026r. i 14-20.05.2026r. skierowanych do uczniów klas 4-6: 1.Realizacja akcji „Klimatyczne czytanie” – czytanie przez nauczyciela bibliotekarza (A. Wolna- Sobczak) książki „Jestem eko. Ja też mogę uratować świat” autorstwa Sylwii Majcher: – 5.05.2026 r. – klasa 4D […]

