Mamy finalistów konkursów wojewódzkich z matematyki i chemii🏆
Z ogromną radością informujemy, że w tegorocznej edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy. Szymon Hawrylciów z klasy 8e zdobył tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, natomiast Wojciech Kryś z klasy 8d uzyskał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Osiągnięcia naszych uczniów są efektem ich ciężkiej pracy, systematyczności oraz pasji do nauk ścisłych. Droga do finału wymagała pokonania etapu szkolnego i rejonowego, co tym bardziej podkreśla rangę ich sukcesu. Uczniowie przygotowywali się do konkursów pod kierunkiem pani Katarzyny Kleszcz oraz pani Jolanty Wojcińskiej, którym składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie, wsparcie i profesjonalne przygotowanie młodzieży. Serdecznie gratulujemy Szymonowi i Wojciechowi osiągniętych wyników oraz życzymy im dalszych sukcesów, wytrwałości w rozwijaniu swoich zainteresowań i kolejnych powodów do dumy!