Ekologiczny sukces naszej uczennicy🌎
W dniu 23 czerwca 2026 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca wojewódzki konkurs ekologiczny „Cztery pory roku z OZE”. Z ogromną radością informujemy, że Barbara Hoffa, uczennica klasy VII d naszej szkoły, zdobyła I miejsce w kategorii „Kalendarz OZE”. W gali, która odbyła się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, uczestniczyli: Aleksandra Wawrzyniak – sekretarz Miasta i Gminy Buk, Kamila Kaseja – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bukowskich w Buku, Jolanta Wojcińska – opiekun konkursu oraz państwo Aleksandra i Krzysztof Hoffa -rodzice Basi. Serdecznie gratulujemy Basi wspaniałego sukcesu, a także składamy gratulacje i podziękowania jej rodzicom za wsparcie oraz zaangażowanie. Życzymy kolejnych osiągnięć i dalszego rozwijania swoich pasji!