Z życia SU – Czerwony Dzień w szkole
6 grudnia w „Mikołajki” obchodziliśmy Czerwony Dzień w szkole. Nasi uczniowie nie zawiedli!
Z życia SU – podziękowania za udział w zbiórce żywności
W dniach 1 i 2 XII 2017 r. nasi uczniowie brali udział w Świątecznej Zbiórce Żywności zorganizowanej przez Bank Żywności.
Wręczenie nagród laureatom konkursu GOAP.
1 grudnia uczniowie klasy 4e wraz z opiekunem Lucyną Tonder odebrali z rąk przedstawicielki GOAP Magdaleny Kostowieckiej nagrody za 3 miejsce w konkursie na projekt i wykonanie kosza na odpady segregowane.
Dyskoteka SU z okazji „Andrzejek”
29 listopada SU zorganizował dyskotekę z okazji „Andrzejek” dla klas IV-VIII. Przyszło ponad 120 uczniów! Wszyscy razem zgodnie bawili się na parkiecie. Tradycyjnie funkcjonował „dyskotekowy sklepik” w którym można było zaopatrzyć się w napój i wafelek. Zapraszamy kolejny raz w „Walentynki”