Ostatnie dni akcji „Przekaż punkty szkole”
Czas ucieka! Już 15 czerwca zakończymy tegoroczną akcję „Przekaż Punkty Szkole” realizowaną w ramach projektu Olejomaty, a następnie poznamy placówkę, która zgromadziła najwięcej punktów i zdobędzie zwycięstwo. Jeżeli jeszcze nie przekazałeś swoich punktów – to najlepszy moment, aby to zrobić! Każdy punkt ma znaczenie i może przesądzić o końcowym wyniku. Zachęć rodzinę, znajomych i lokalną społeczność do wsparcia naszej szkoły.
