Eko-bohaterowie nagrodzeni 🌍
1 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów w ramach akcji „Graj z nami w zielone”. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i ekologiczną wiedzą, za co zostali docenieni wspaniałymi nagrodami, które wręczyła pani dyrektor Kamila Kaseja. Oto nasi laureaci:
- Klasa 2D oraz 3D otrzymały super nagrody za udział w konkursie „Farma wiatrowa/słoneczna”
- Klasa 1D została nagrodzona w konkursie „Mój Eko Bohater”
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, serce włożone w przygotowanie prac i udział w konkursach, wychowawcom za wsparcie, motywację i opiekę nad młodymi ekologami! Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!