Talent plastyczny doceniony 👏
Uczeń naszej szkoły, Antoni Pawlak z kl.1b, otrzymał wyróżnienie w I grupie wiekowej (klasy 0–3) w etapie regionalnym XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Wioski bez troski”, organizowanym przez KRUS. W tegorocznej edycji etapu regionalnego, organizowanego przez PT KRUS w Nowym Tomyślu, udział wzięło 21 szkół, a swoje prace zgłosiło łącznie 237 uczniów. Gratulujemy!
