Sukces sportowy naszych ZŁOTEK – nagrodzony!

W zeszłym roku na przełomie maja i czerwca w Głuchołazach drużyna dziewcząt z naszej szkoły rozgrywała mecze w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU IGRZYSK DZIECI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT, zdobywając I miejsce. Takie sukcesy trzeba i należy doceniać i wyróżniać przy każdej nadarzającej się okazji. Taką okazją było zorganizowane w naszej szkole spotkanie 16 lipca br., podczas którego burmistrz Miasta i Gminy Buk Paweł Adam, przewodniczący Rady Piotr Goroński oraz wicedyrektor Lidia Pąpka złożyli serdeczne gratulacje i życzenia wielu kolejnych sukcesów sportowych piłkarkom i trenerowi Pawłowi Kempie. Burmistrz wręczył również naszym wspaniałym ZŁOTKOM ufundowane przez niego nagrody sportowe.

Drużynie i trenerowi życzymy sił i dalszej determinacji w dążeniu do jak najlepszych wyników sportowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.