Podsumowanie działalności  uczniów naszej szkoły w programie -Zbieramto-

Podsumowanie rocznej działalności  uczniów naszej szkoły w programie Zbieramto.

Przez cały rok szkolny 2017/2018 uczniowie naszej szkoły zbierali baterie, a także włączyli się w akcje Dobra Moneta, wspierając prace misyjne. Wykazali się działalnością dobroczynną i ekologiczną zarazem.  Każdy uzbierany kilogram zamieniony został na punkty, a te na nagrody. Uzbieraliśmy 9280 punktów. Książki, które za nie wybraliśmy  to: „Staś i Nel, zaginiony klejnot Indii”( 2x), „W pustyni i w puszczy”, „ Bolek i Lolek. Genialni detektywi” (2x), „ Jaś repetka”, „Najpiękniejsze wiersze dla dzieci”.  Pozycje te wzbogacą księgozbiór biblioteki szkolnej. 

 

 

                                                                      Opiekun programu: Elżbieta Mankiewicz