Tysiąc powodów, by czytać! – wspierajcie nas w konkursie Empiku!

 

Tysiąc powodów, by czytać, to element szeroko zakrojonego Empikowego programu wspierania czytelnictwa wśród dzieci i ma na celu wciąganie najmłodszych w fascynujący świat literatury.

 

Nasza szkoła przyłączyła się do konkursu, w wyniku którego dziesięciu bibliotekom, wyłonionym w głosowaniu internetowym, Empik podaruje po 1000 wybranych przez nie książek.

 

Zadanie polegało na zrobieniu zdjęcia, na którym dzieci zaaranżują scenkę, która będzie stanowić okładkę dowolnie wybranej książki.

Do konkursu zgłosiła się klasa 4c z wychowawcą Magdaleną Pecold.

Uczniowie wybrali Przygody Neli, małej reporterki (uzasadnienie wyboru i zdjęcie znajduje się na stronie www.empik.com/biblioteki).

 

Zwracamy się prośbą do uczniów, rodziców i innych życzliwych osób o pomoc w realizacji marzenia naszych małych czytelników, którym jest wzbogacenie księgozbioru biblioteki szkolnej o nowe tytuły.

Aby zagłosować, należy zalogować się na stronie Empiku: www.empik.com/biblioteki, wejść w zakładkę zagłosuj na biblioteki, odszukać Szkołę Podstawową w Buku  (najłatwiej używając filtra: segreguj wg nazw), zagłosować i powtarzać tą czynność codziennie do 22.10.2017.

 

Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy.