Dzień życzliwości i pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole

W piątek, 20 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole kolorowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej to okazji wszyscy uczniowie otrzymali specjalnie przygotowane kolorowe listki, na których uczniowie mogli wypisać pozdrowienia, życzenia, wyrazy sympatii dla swoich kolegów, koleżanek, nauczycieli, członków rodziny. Listki wrzucaliśmy przez cały tydzień do skrzynki życzeń i pozdrowień. Każda klasa otrzymała też zadanie specjalne: przygotowanie na papierowym talerzyku projektu „Uśmiechniętej Buźki”. W Dniu Życzliwości wszyscy ubraliśmy się na żółto lub z akcentem żółtym, gdyż kolor żółty kojarzy się z uśmiechem, ciepłem i życzliwością. Na korytarzu zostały przygotowane aż dwa drzewka życzliwości i pozdrowień, gdyż kolorowych listków z pozdrowieniami było bardzo dużo. Dużą przyjemność sprawiło dzieciom odszukanie na drzewku – życzeń skierowanych do nich samych.

Ten dzień przypomniał wszystkim uczniom, nauczycielom aby na co dzień, a nie tylko od święta być dla siebie życzliwym, gdyż okazana komuś dobroć wraca do nas samych.

IMG_0798 IMG_0776 IMG_0778 IMG_0780 IMG_0781 IMG_0783 IMG_0786 IMG_0790 IMG_0791