Wręczenie nagród laureatom konkursu GOAP.

1 grudnia uczniowie klasy 4e wraz z opiekunem Lucyną Tonder odebrali z rąk przedstawicielki GOAP Magdaleny Kostowieckiej nagrody za 3 miejsce w konkursie na projekt i  wykonanie kosza na odpady segregowane. Oto krótka relacja fotograficzna:

Klasa 4e na podium w konkursie GOAP!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 4e wraz z opiekunką panią Lucyną Tonder zdobyli 3 miejsce w konkursie Segregacja się opłaca, bo nam czyste środowisko zwraca, będącym częścią projektu Umiem, rozumiem, szanuję, segreguję skierowanego do placówek szkolnych na terenie Związku Międzygminnego „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej”. Czytaj więcej

Bezpieczny internet!

W menu po lewej stronie pojawiła się nowa podstrona dotycząca bezpieczeństwa uczniów w internecie. Gorąco zachęcamy rodziców do zapoznania się z poradnikami, wskazówkami, artykułami, które pomogą nam wspólnie zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci w wirtualnej rzeczywistości.

Sukces naszych uczennic!

Z ogromną radością informujemy, że nasze uczennice odniosły ogromny sukces w Międzyszkolnym Konkursie „Historyczna gra planszowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Arkadego Fiedlera w Bytyniu.